FND Films կինոըներության երեք ռեժիսոր 2014 թվականին Indiegogo հարթակում հայտարարել էին գումար հավաքելու մասին, որպեսզի նկարահանեն իրենց առաջին ֆիլմը «Ամեն ինչ լավ է» (Itʼs All Good) վերնագրով: Հայտարարությունից հետո հավաքվել էր ավելի շատ գումար, քան պահանջվում էր՝ 75 հազար դոլար: Դրանից հետո ռեժիսորներն անհետացել են՝ չներկայացնելով ոչ մի հիմնավորում:
Gazeta.ru կայքը The Independent-ին հղումով գրում է, որ որոշակի պարբերականությամբ ռեժիսորները սոցիալական ցանցերում լուսանկարներ են հրապարակել, որտեղ զբոսնել են նավով, խմել, հանգիստն անցկացրել Իտալիայում: Օգտատերերը, որոնք մասնակցել են դրամահավաքին, զայրացել են, նրանց ուղղված կոշտ մեկնաբանություններ թողել և սպառնացել, որ կդիմեն դատարան:
Սակայն մի քանի օր առաջ ռեժիսորները վիդեոուղերձ են հրապարակել՝ հայտնելով, որ «ֆորսմաժորային հանգամանքների» պատճառով չեն կարող ավարտել ֆիլմը:
Ավելի ուշ հայտնի է դարձել, որ FND Films-ն այնուհանդերձ նկարահանել է ֆիլմ, որի հիմքում երեք երիտասարդի մասին պատմություն է, ովքեր գողացել են ֆիլմի նկարահանումների համար նախատեսված գումարը: Ֆիլմը վարձույթում կլինի հոկտեմբերի 21-ին:

В 2014 году три режиссера киностудии FND Films объявили сбор средств на платформе Indiegogo, чтобы снять свой первый фильм под названием Itʼs All Good (Все хорошо).
Кампания оказалась успешной и принесла больше требуемых $75 тыс., после чего кинематографисты пропали, передает gazeta.ru со ссылкой на The Independent.
Однако с определенной периодичностью режиссеры публиковали в соцсети фото, на которых они катаются на лодках, пьют и проводят отдых в Италии.
Пользователи, участвовавшие в краудфандинговой кампании, оставляли на сайте яростные комментарии и угрожали судебными исками.
13 сентября 2016 года режиссеры опубликовали видеообращение, в котором сообщают, что из-за «обстоятельств непреодолимой силы» фильм не может быть закончен.
Но позже стало известно, что FND Films все же снимали фильм. В его основу лег сюжет о трех молодых людях, похитивших деньги на съемки киноленты. Картина выйдет в прокат 21 октября.