25 Մարտ 2017 - 05:44 AMT
Մարտի 24-ին և լույս 25-ի գիշերը արցախա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում հակառակորդը տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից, հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտել է 40 անգամ՝ հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակելով ավելի քան 220 կրակոց:
ԱՀ ՊՆ հաղրոդմամբ, ՊԲ առաջապահ զորամասերը ձեռնպահ են մնացել պատասխան գործողություններից և շարունակել վստահորեն իրականացնել մարտական հերթապահությունը:
Մարտի 23-ին և լույս 24-ի գիշերը արցախա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում հակառակորդը տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտել է մոտ 40 անգամ՝ հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակելով ավելի քան 350 կրակոց:

25 Март 2017 - 06:17 AMT
В ночь на 25 марта Азербайджан на линии соприкосновения карабахско-азербайджанских сил нарушил режим прекращения огня около 40 раз. Об этом сообщает пресс-служба Министерства обороны Республики Арцах (Нагорно-Карабахской Республики (НКР)).
ВС Азербайджана произвели в направлении армянских позиций НКР более 220 выстрелов из стрелкового оружия различного калибра.
Передовые подразделения Армии обороны воздерживались от ответных действий и продолжали уверенно нести боевое дежурство.
В ночь на 24 марта Азербайджан на линии соприкосновения карабахско-азербайджанских сил нарушил режим прекращения огня около 40 раз. ВС Азербайджана произвели в направлении армянских позиций НКР более 350 выстрелов из стрелкового оружия различного калибра.