ՀՀ ՊՆ ռազմարդյունաբերության կոմիտեի նախագահ Ավետիք Քերոբյանի գլխավորած աշխատանքային խումբը մեկնել է Մոսկվա: Խումբը մասնակցելու է հոկտեմբերի 23- 25-ը Մոսկվայում անցկացվող «Ինտերպոլիտեխ-2018» պետության անվտանգության ապահովման միջոցների 22-րդ միջազգային ցուցահանդեսին:
Ռազմարդյունաբերության կոմիտեի նախագահի գլխավորած աշխատանքային խումբը Մոսկվայում կմասնակցի նաև ՀԱՊԿ ռազմատնտեսական համագործակցության միջպետական հանձնաժողովին առընթեր գործարար խորհրդի հերթական նիստին, հայտնում է ՊՆ մամուլի ծառայությունը:
ՀՀ ՊՆ պատվիրակությունը հոկտեմբերի 12-ին մասնակցել է Ուզբեկստանում տեղի ունեցած ԱՊՀ պետությունների պաշտպանության նախարարների խորհրդի հերթական նիստին:

24 Октябрь 2018 - 07:44 AMT
Рабочая группа, возглавляемая председателем военно-промышленного комитета Министерства обороны Армении Аветиком Керопяном, отправилась в Москву для участия в 22-й международной выставке «Интерполитех -2018», проходящей с 23 по 25 октября. Об этом сообщает пресс-служба Минобороны РА.
Делегация Армении в Москве примет участие также в очередном заседании исполнительного совета межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству стран ОДКБ.
Делегация Минобороны Республики Армения 12 октября приняла участие в очередном заседании Совета министров обороны СНГ в Узбекистане.