8 October 2019 - 12:28 AMT
Ամերիկացի ռեփեր Քանյե Ուեսթը պատմել է, թե ինչպես են զարգացել իր հարաբերությունները կնոջ՝ հայազգի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի հետ: Նա ասել է, որ մագնիսական հակում է զգացել, երբ առաջին անգամ տեսել է Քիմին:
«Ամեն անգամ, երբ ես նրա կողքին էի, կամ տեսնում էի նրան, զգում էի, որ նրա էներգիան մագնիսի պես ձգում է ինձ»,-ասել է ռեփերը: Նա խոստովանել է, որ շրջապատի մարդիկ խորհուրդ էին տալիս հեռու մնալ Քիմից, գրում է «Միր 24»-ը E!News-ի վրա հղումով:
«Ինձ ասում էին՝ դու չես կարող նրա հետ լինել, նա ռեալիթի շոուի աստղ է, նա կկործանի քո կարիերան: Իսկ ես պատասխանեցի, որ ինձ համար միևնույն է, որովհետև սիրում եմ նրան»,-ասել է Ուեսթը: Նա իր կնոջը բնութագրել է որպես սիրող, լավ, համարձակ ու ուժեղ կին:
Քիմ Քարդաշյանն իր հերթին նույնպես հիշել է ամուսնու հետ ծանոթությունը: Ըստ նրա, նրանք առաջին անգամ հանդիպել են դեռևս 2002-ին: «Քանյեն բոլորին հարցնում էր իմ մասին, բայց նրան ասում էին, որ ես ընկեր ունեմ: Մենք Քանյեի հետ աստիճանաբար սկսեցինք շփվել, իսկ հետո մեր կյանքերը միահյուսվեցին»,-ասել է Քիմը:
Քանյե Ուեսթն ու Քիմ Քարդաշյանը ամուսնացել են 2014-ին: Նրանք 4 երեխա ունեն՝ Նորթը, Փսալմը, Սեյնթը և Չիկագոն:

8 Октябрь 2019 - 11:59 AMT
Американский рэпер Канье Уэст рассказал, как начинались развиваться его отношения с супругой, звездой армянкого происхождения Ким Кардашьян. По словам исполнителя, он почувствовал магнетическое притяжение, когда впервые увидел Ким.
«Каждый раз, когда я был рядом с ней или видел ее, чувствовал – меня тянет, как магнитом к ее энергии», – сказал рэпер. Он признался, что окружающие советовали ему не связываться с Ким, пишет «МИР24» со ссылкой на E!News.
«Мне говорили: ты не можешь с ней, она – звезда реалити-шоу, она погубит твою карьеру. А я ответил: мне все равно, потому что люблю ее», – заметил Канье Уэст. Он охарактеризовал свою жену, как любящую, хорошую, смелую и сильную женщину.
В свою очередь, Ким Кардашьян также вспомнила историю знакомства с супругом. По ее словам, они впервые увиделись еще в 2002 году.
«Канье у всех спрашивал обо мне, но ему говорили, что у меня был парень. Мы с Канье постепенно общались и потом наши жизни переплелись», – рассказала Ким.
Канье Уэст и Ким Кардашьян поженились в 2014 году. У пары четверо детей: дочка Норт, сын Псалом, сын Сейнт и дочка Чикаго.
Американская актриса и модель армянского происхождения Ким Кардашьян-Уэст прибыла в Армению для участия в 23-м Всемирном конгрессе по информационным технологиям 2019 (World Congress on Information Technology, WCIT). На WCIT Кардашьян выступит с лекцией на тему «Влияние современных технологий на СМИ, журналистику и искусство» в рамках пленарного заседания «Рынка идей».