12 Հունիս 2009 - 17:10 AMT
Հայաստանի ֆուտբոլի առաջնության 11-րդ փուլի հանդիպումը «Փյունիկ» եւ «Արարատ» թիմերի միջեւ կրկին տեղափոխվել է, այս անգամ հունիսի 17-ից հուլիսի 7-ը: Այդ մասին հաղորդում Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունը:
Հիշեցնենք, որ Հայաստանի առաջնության 11-րդ փուլի 2 հանդիպումներն արդեն տեղափոխվել են հունիսի 17-ը, քանի որ «Բանանցի» 17 ֆուտբոլիստներ եւ «Փյունիկի» 12 ֆուտբոլիստներ երիտասարդական հավաքականի կազմում մասնակցում էին ԵԱ-2011 ընտրական խաղերին:
Այսպիսով, հունիսի 17-ին «Բանանցը» հանդիպելու է Աշտարակի «Միկայի» հետ, իսկ «Փյունիկը» խաղալու է «Արարատի» հետ հուլիսի 7-ին Հանրապետական մարզադաշտում: Երկու հանդիպումները սկսվում են Երեւանի ժամանակով 19:00-ին:

Матч 11 тура чемпионата Армении по футболу между командами «Пюник» и «Арарат» вновь перенесен, на этот раз с 17 июня на 7 июля. Об этом сообщает пресс-служба Федерации Футбола Армении.
Напомним, что 2 встречи 11 тура чемпионата Армении с 6 и 7 июня уже были перенесены на 17 число, поскольку 4 футболиста из «Бананца» и 12 из «Пюника» в составе молодежной сборной принимали участие в отборочных матчах ЧЕ-2011.
Таким образом, 17 июня «Бананц» примет на своем поле аштаракскую «Мику», а «Пюник» сыграет с «Араратом» 7 июля на стадионе «Республиканский». Оба матча начнутся в 19.00 по ереванскому времени.