26 Հունիս 2009 - 14:28 AMT
Մրցավարների հայկական խումբը Կարեն Նալբանդյանի գլխավորությամբ հուլիսի 23-ին սպասարկելու է ՈՒԵՖԱ-ի Եվրոպայի լիգայի որակավորման երկրորդ փուլի պատասխան խաղը «Մակկաբի» (Նեթանիա, Իսրայել) եւ «Սլիմա Ուոնդերերս» (Մալթա) թիմերի միջեւ: Այդ մասին հաղորդում է ՀՖՖ մամլո ծառայությունը:
Ամիրխանյանի եզրային օգնականներն են Արշակ Կնյազյանը եւ Էրիկ Արեւշատյանը: Պահեստային դատավորն է` Արարատ Ճաղարյանը:
Նշենք, որ Արարատ Ճաղարյանը հուլիսի 2-ին կատարելու է պահեստային դատավորի աշխատանք Եվրոպայի լիգայի որակավորման առաջին փուլի «Սուտյեսկա» (Չերնոգորիա) եւ «ՄՏԶ-ՌԻՊՈ» (Բելոռուս) խաղում, որը սպասարկելու է մրցավարների հայկական խումբը:

Армянская бригада арбитров во главе с Кареном Налбандяном 23 июля обслужит ответную встречу второго квалификационного раунда Лиги Европы УЕФА между командами «Маккаби» (Нетаня, Израиль) и «Слима Уондерерс» (Мальта). Об этом сообщает пресс-служба ФФА..
Помощниками Амирханяна на линиях будут Аршак Князян и Эрик Аревшатян. Резервный судья – Арарат Чагарян.
Отметим, что Арарат Чагарян 2 июля будет выполнять работу резервного судьи в матче первого квалификационного раунда Лиги Европы «Сутьеска» (Черногория) и «МТЗ-РИПО» (Белоруссия), который также будет обслуживать армянская бригада арбитров.