24 Նոյեմբեր 2009 - 14:58 AMT
Նոյեմբերի 25-ին տեղի կունենան սեղանի թենիսի ԽՍՀՄ առաջին չեմպիոն Հարություն Հակոբյանի հուշամրցաշարի եզրափակիչ խաղերը: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ի թղթակցին է հաղորդել հուշամրցաշարի գլխավոր մրցավար Քրիստինա Մանասիրյանը, նոյեմբերի 24-ին հայտնի կդառնան զուգախաղերի հաղթողների անունները` եղբայրներ Մուրադ Ասատրայնը (Գյումրի) եւ Տիգրան Ասատրյանը (Երեւան): Մենախաղերի երզափակչում կհանդիպեն Մուրադ Ասատրյանը եւ Ալեքսանդր Դիարյանը (Երեւան): Երրորդ տեղի համար կխաղան Հարություն Հարությունյանը (Երեւան) եւ Մեսրոբ Ղուկասյանը (Երեւան) :
Հիշեցնենք, որ այս տարի հուշամրցաշարին մասնակցում է 39 թենիսիտ եւ 28 թենիսիստուհի Երեւանից, Հայաստանի շրջաններից, Վրաստանից եւ Լիբանանից:

24 Ноябрь 2009 - 14:58 AMT
25 ноября состоятся финальные игры Мемориала первого чемпиона СССР по настольному теннису Арутюна Акопяна. Как сообщила корреспонденту PanARMENIAN.Net главный арбитр Мемориала Кристина Манасирян, 24 ноября стали известны имена победителей парных встреч, ими стали братья Мурад Асатрян (Гюмри) и Тигран Асатрян (Ереван). В финале одиночных игр встретятся Мурад Асатрян и Александр Диарян (Ереван). В борьбе за третье место сыграют Арутюн Арутюнян (Ереван) и Месроп Гукасян (Ереван).
Напомним, что в этом году в Мемориале участвуют 39 теннисистов и 28 теннисисток из Еревана, регионов Армении, Грузии и Ливии.