<b>Արթուր Աբրահամն</b> (Գերմանիա) ու նրա մարզիչ Ուլի Վեգները գտնվում են Փալ Սփրինգսի մերձակայքում գտնվող ճամբարում: Աբրահամը, որն առաջատարն է ,Super Six World Boxing Classic» մրցաշարում առաջին շրջանից հետո, ռինգ դուրս կգա մարտի 6-ին Ամերիկայում` ամերիկացի Անդրե Դիրելի դեմ:
Ինչպես հաղորդում է box-club.ru-ն, արդեն փետրվարի 12-ին Աբրահամը վերսկսեց զուգամարզումները: Աբրահամն արդեն դիտել է մի քանի մենամարտ Դիրրելի մասնակցությամբ, այդ թվում նրա վերջին մենամարտը բրիտանացի Կառլ Ֆրոչի դեմ: «Դիրելն անհարմար մրցակից է, սակայն ես անպայման ցանկանում եմ ռինգը թողնել որպես հաղթող»,-ասել է Աբրահամը Ruslife.eu կայքէջին:
Բռնցքամարտիկի մարզիչ Ուլի Վեգները հայտարարել է, որ իրենք դեռեւս շատ աշխատանք ունեն: «Սակայն ես շատ գոհ եմ նրանից, թե ինչպես է ընթանում մեր աշխատանքը: Արթուրը կոշտ սփարինգներ է անցկացնում: Նախապատրաստման այդ փուլը հիմնականը կլինի մենամարտին պատրաստվելիս: Եթե ամեն ինչ նույնքան լավ ընթանա, ապա ես կասկած չունեմ, թե ով կհաղթի մարտի 6-ի մենամարտում»,-ասել է Վեգները:

Артур Абрахам (Германия) и его тренер Ули Вагнер находятся в тренировочном лагере вблизи Палм-Спрингс (США). Абрахам, лидирующей в турнире ''Super Six World Boxing Classic'' после первого круга, выйдет на ринг 6 марта в Америке против американца Андре Диррелла (США). Как сообщает box-club.ru, уже с 12 февраля Абрахам возобновил спарринги и работает с двумя спарринг – партнерами.
Абрахам уже просмотрел несколько боев с участием Диррелла, в том числе его последний поединок против британца Карла Фроча: ''Диррелл – неудобный соперник, быстрый, вязкий. Но я непременно хочу покинуть ринг победителем'', – заявил Артур Абрахам сайту Ruslife.eu.
Тренер армянского боксера Ули Вагнер заявил, что у них еще есть много работы: ''Но я очень доволен тем, как идет наша работа. Артур проводит жесткие спарринги. Этот этап подготовки будет основным в подготовке моего подопечного к ближайшему поединку. Если подготовка продлится так же успешно, как она идет сейчас, то у меня нет никаких сомнений в том, кто победит в ближайшем бою 6 марта",- сказал Вегнер.