24 Մարտ 2010 - 08:11 AMT
Անդրե Դիրելլը (ԱՄՆ) համոզված է, որ մարտի 27-ին հայ բռնցքամարտիկ Արթուր Աբրահամի (Գերմանիա) հետ մարտում հաղթանակ է տանելու: «Աբրահամի ձեռքերը չափազանց կարճ են, նա չի կարող բռնցքամարտել: Նա իր առաջին պարտությունն ինձանից է կրելու,- Դիրելլի խոսքերը հաղորդում է fightnews.com-ը,- 20 000 երկրպագուներ «Ջո Լուի» ռինգում օգնելու են ինձ: Այնտեղ են լինելու նաեւ իմ ընտանիքի 30 անդամները»:
Ամերիկացի բռնցքամարտիկը համոզված է, որ միլիոնավոր հեռուստադիտողները կտեսնեն նրա հաղթանակը: «Ես կայծակի պես արագ եմ, ռինգում պարում եմ Մոհամեդ Ալիի նման եւ անընդհատ փոխում եմ անկյունները»,- ասել է Դիրելլը:
Նա հայտարարել է, որ ապրիլի 24-ին նրա հարսանիքի օրն է եւ պարծեցավ նրանով, որ Աբրահամի դեմ տարած հաղթանակը նվիրելու է իր հարսնացուին:

24 Март 2010 - 08:11 AMT
Андре Диррелл (США) уверен, что 27 марта в поединке против армянского боксера Артура Абрахама (Германия) одержит победу. «Руки Абрахама слишком коротки и он не сможет боксировать. Он потерпит первое поражение от меня, – передает слова Диррелла fightnews.com, – 20000 поклонников на арене «Джо Луи» будут помогать мне. Там также будут присутствовать 30 членов моей семьи».
Американский боксер уверен, что миллионы телезрителей увидят его победу. « Я быстр как молния, на ринге танцую как Мохаммед Али и постоянно изменяю углы», сказал Диррелл.
Боксер заявил, что на 24 апреля назначена его свадьба и похвастался тем, что победу над Абрахамом подарит своей невесте.