Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան «Անտարես» ընկերության հետ միասին վիկտորինա է անցկացրել` նվիրված ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանը:
Հուլիսի 17-ին ՀՖՖ կենտրոնակայանում հաղթողները ստացել են իրենց պարգևները` Մունդիալի լոգոտիպով շապիկներ և բաժակներ, ինչպես նաև տոմսեր, որոնցով կարող են ներկա գտնվել Հայաստանի հավաքականի 3 խաղերին:
«Վիկտորինային մասնակցել են շուրջ 600 երկրպագուներ, որոնցից 14-ը հաղթող են դարձել: Իսկ մասնակիցներից մեկը ոչ միայն գուշակեց եզրափակչի մասնակիցներին, այլ նաև խաղի հաշիվը»,- PanARMENIAN.Net-ի թղթակցի հետ զրույցում ասել է ՀՖՖ գործադիր տնօրեն Արմեն Մինասյանը:
Իսկ «Անտարես» ընկերության նախագահ Արմեն Մարտիրոսյանն ասաց, որ նման միջոցառումներ կանցկացվեն նաև ապագայում: «Հաջորդ տարի մենք կհրատարակենք «Ֆուտբոլային հանրագիտարան» և «Պելեն և ես» գրքերը»,- ասել է Մարտիրոսյանը:

Федерация футбола Армении совместно с компанией “Антарес” провела викторину, посвященную чемпионату мира по футболу.
17 июля в штаб-квартире ФФА победители получили свои награды – майки и кружки с логотипом Мундиаля и билеты, которые позволят им присутствовать на 3-х матчах сборной Армении.
“В викторине приняли участие 600 болельщиков, из них 14 стали победителями. А один точно назвал не только участников финала, но и счет игры”, – в беседе с корреспондентом PanARMENIAN.Net сказал исполнительный директор ФФА Армен Минасян.
А президент компании “Антарес” Армен Мартиросян сказал, что подобные мероприятия будут проводиться и в будущем. “В следующем году мы опубликуем книги “Футбольная энциклопедия” и “Пеле и я”,- сказал Мартиросян.