«Ջեբ» փրոմոութերական ընկերությունը հոկտեմբերի 29-ին Սանկտ Պետերբուրգում «Յուբիլեյնի» սպորտի պալատում կազմակերպում է բռնցքամարտի երեկո:
Երեկոյի ծրագրում նախատեսվում է անցկացնել 5 վարկանիշային հանդիպում և 2 տիտղոսային մարտ: WBO Europe գոտու համար միջին քաշային կարգում (մինչև 72.6 կգ) կմենամարտեն Գենադի Մարտիրոսյանը (Ռուսաստան) և Վիկտոր Սան (Պորտուգալիա), հաղորդում է allboxing.ru-ն:
Դա լինելու է «Ջեբի» կողմից անցկացվող երկրորդ խոշոր շոուն 2010-ին, և երեկոյի «գլադիատորական» թեմատիկան կրկին կպահպանվի: Բայց այս անգամ դեկորացիանեը, լույսը և դահլիճի մթնոլորտը հանդիսատեսին կտանեն ոչ թե հին Հռոմի ժամանակներ, այլ ժամանակակից տեխնոլոգիական և ֆուտուրիստական մրցասպարեզ: Շոուն կոչվելու է «Ռինգի գլադիատորներ: Նոր կոլիզեյ»:

Промоутерская компания “Джеб” 29 октября в Санкт-Петербурге во дворце спорта “Юбилейный” организует боксерский вечер.
В программе вечера запланировано проведение 5 рейтинговых встреч и 2 титульных боев. За пояс WBO Europe в среднем весе (до 72,6 кг) сразятся Геннадий Мартиросян (Россия) и Виктор Са (Португалия), передает allboxing.ru.
Это будет второе крупное шоу, проводимое “Джебом” в 2010 году, и “гладиаторская” тематика вечера вновь сохранится. Но на это раз декорации, свет и антураж зала будут погружать зрителей не во времена древнего Рима, а в атмосферу современной, технологичной и футуристической спортивной арены. Название шоу выбрано соответствующее: “Гладиаторы ринга. Новый Колизей”.