24 Նոյեմբեր 2010 - 09:15 AMT
Արթուր Աբրահամը և Կարլ Ֆրոչը մենամարտից առաջ, որը կայանալու է նոյեմբերի 27-ին Հելսինկիում, սպառնալիքներ են փոխանակել:
Ֆրոչն ասել է, որ Աբրահամը միայն պաշտպանվելու է և չի կարող ոչնչով աչքի ընկնել. «Ես ավելի արագաշարժ կլինեմ և դրա շնորհիվ հաղթանակ կտանեմ միավորներով»:
Բրիտանացի բռնցքամարտիկի ընկերուհի Ռեյչլ Կորդինգլին իր հերթին նշել է, որ Աբրահամը «գաճաճ է և նրա փեսացուն կարող է տեղը դնել «փոքրիկ արքային»:
Աբրահամը նման քննադատությանը պատասխանել է ժպիտով և ասել. «Ֆրոչը վիրավորել է ինձ և իմ թիմին: Շաբաթ օրը ես կպատժեմ նրան դրա համար: Մենամարտը մեծ պայքար կլինի երկու մարտիկների միջև: Ես չեմ կարող համբերել, թե երբ եմ Ֆրոչին ստիպելու վճարել այն ողջ աղբի համար, որը նա ասել է մամուլում»,- Աբրահամի խոսքերը հաղորդում է fightnews.com-ը:

Артур Абрахам и Карл Фроч перед поединком, который состоится 27 ноября в Хельсинки, обменялись угрозами.
Фроч сказал, что Абрахам будет только защищаться и не сможет выделиться ничем: “Я буду намного быстрее и благодаря этому одержу победу по очкам”.
Подруга британского боксера Рейчл Кордингли в свою очередь отметила, что Абрахам – «карлик и ее жених сможет поставить на место «маленького короля».
Абрахам такой критике ответил улыбкой и добавил: “Фроч оскорбил меня и мою команду. И в субботу я накажу его за это. Поединок будет большой борьбой между двумя воинами. Я не могу дождаться, чтобы достать его и заставить его заплатить за весь мусор, который он сказал в прессе”,- слова Абрахама передает fightnews.com.