29 Նոյեմբեր 2010 - 14:03 AMT
Նոյեմբերի 30-ից դեկտեմբերի 2-ը Հայաստանի ֆուտզալի հավաքականն ուսումնամարզական հավաք կանցկացնի: Թիմը կհանգրվանի Ֆուտբոլի ակադեմիայում: Այս հավաքը հանդիսանում է 2011թ. հունվարին կայանալիք Եվրոպայի առաջնության որակավորման փուլի նախապատրաստական փուլերից մեկը:
Հայաստանի ընտրանու գլխավոր մարզիչ Ռուբեն Նազարեթյանը հավաքի է հրավիրել հետևյալ ֆուտբոլիստներին` Խորեն Զարգարյան («Էրեբունի»), Սարո Մարդանյան («Էրեբունի»), Հակոբ Ուզունյան («Էրեբունի»), Ավետիս Տոնելյան («Էրեբունի»), Հարություն Հարությունյան («Էրեբունի»), Արմեն Գյուլամբարյան («Էրեբունի»), Հենրիկ Գրիգորյան («Էրեբունի»), Հակոբ Լոբասյան («Էրեբունի»), Յուրա Զարգարյան («Էրեբունի»), Արմեն Ֆիշյան («Միկա»), Մհեր Նազարեթյան («Թալգրիգ»), Վլադիմիր Մխիթարյան («Թալգրիգ»), Արթուր Կարապետյան («Թալգրիգ»), Էդգար Կիրակոսյան («Թալգրիգ») և Արման Սահակյան («Պոլիտեխնիկ»), հաղորդում է Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունը:

29 Ноябрь 2010 - 14:03 AMT
С 30 ноября по 2 декабря сборная Армении по футзалу проведет учебно-тренировочные сборы в Футбольной академии.
Сборная будет готовиться к матчам подготовительного этапа чемпионата Европы, который пройдет в январе 2011 года, сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе Федерации футбола Армении.
Главный тренер сборной Рубен Назаретян пригласил в сборную следующих игроков: Хорена Заргаряна, Саро Марданяна, Акопа Узуняна, Аветиса Тонеляна, Арутюна Арутюняна, Армена Гюламбаряна, Генрика Григоряна, Акопа Лобасяна, Юру Заргаряна (“Эребуни”), Армена Фишяна (“Мика”), Мгера Назаретяна, Владимира Мхитаряна, Артура Карапетяна, Эдгара Киракосяна (“Талгриг”) и Армана Саакяна (“Политехник”).