25 Մարտ 2011 - 07:07 AMT
Տեղի են ունեցել փոփոխություններ ֆուտբոլի Ռուսաստանի ազգային հավաքականի ժամանակացույցում: Ռուսական պատվիրակությունը Երևան է ժամանելու մարտի 25-ին ժամը 13:30-ին:
Գլխավոր մարզիչ Դիկ Ադվոկատի մամլո ասուլիսը կայանալու է ժամը 17:10-ին, իսկ հավաքականի մարզումը` Երևանի ժամանակով 17:30-ին և փակ է լինելու, հաղորդում է Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունը:
Հայաստան-Ռուսաստան խաղը կայանալու է մարտի 26-ին Երևանում 2012-ի Եվրոպայի առաջնության ընտրական մրցաշարի շրջանակներում: B խմբում Ռուսաստանի հավաքականն ունի 9 միավոր և զբաղեցնում է 1-ին տեղը, իսկ Հայաստանի հավաքականը 7 միավորով երրորդ տեղում է:

Произошли изменения в графике национальной сборной России по футболу. Российская делегация в Ереван прибудет 25 марта в 13:30.
Пресс-конференция главного тренера Дика Адвоката состоится в 17:10, а тренировка сборной – в 17:30 по ереванскому времени и будет закрытой, PanARMENIAN.Net сообщают из пресс-службы Федерации футбола Армении.
Матч Армения-Россия состоится 26 марта в Ереване в рамках отборочного турнира Чемпионата Европы 2012 года. В группе В сборная России имеет 9 очков и занимает первое место, а сборная Армении с 7 очками на третьем месте.