7 Սեպտեմբեր 2011 - 13:12 AMT
Սեպտեմբերի 5-10 Երևանում անցնում է President Cup թենիսի միջազգային երիտասարդական մրցաշարը: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ին են հայտնել Հայաստանի թենիսի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունից, մրցաշարին մասնակցում է շուրջ 90 թենիսիստ աշխարհի 11 երկրից:
Օգոստոսին Orange Tennis ակումբում ավարտվեց Orange Cup մրցաշարը, որի հաղթող երիտասարդների թվում դարձավ Միխեիլ Հմիադաշվիլին (Վրաստան), իսկ աղջիկների թվում՝ Էլենա Պլոսկինան (Ուկրաինա): Զուգախաղերում հաղթեցին Հմիադաշվիլին ու Չեպելյովը, իսկ աղջիկների թվում՝ Պլոսկինան ու Նեֆեդովան:

7 Сентябрь 2011 - 13:12 AMT
5-10 сентября в Ереване проходит международный молодежный теннисный турнир “President Cup”. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе Теннисной федерации Армении, в турнире принимают участие более 90 теннисистов из 11 стран.
Следует отметить, что в августе в клубе “Orange Tennis” завершился турнир “Orange Cup”, победителем которого среди молодежи стал Михеил Хмиадашвили (Грузия), а среди девушек – Элена Плоскина (Украина). В парных встречах победили Хмиадашвили и Чепелев, а среди девушек – Плоскина и Нефедова.