11 Հոկտեմբեր 2011 - 07:22 AMT
Հոկտեմբերի 11-ին Եվրո-2012 ընտրական փուլի Իռլանդիա-Հայաստան խաղին բոլոր ցանկացողները կարող են հետևել Երևանի Ֆրանսիայի հրապարակում տեղադրված մեծ էկրանին:
Facebook- ի իր էջում Երևանի քաղաքապետ Կարեն Կարապետյանը կոչ է արել բոլորին միասին երկրպագել Հայաստանի հավաքականին: Խաղը կսկսվի Երևանի ժամանակով 22:45-ին:
Խաղը կհեռարձակվի նաև Հայաստանի Հանրային հեռուստատեսությամբ: Իսկ ինտերնետում օնլայն ռեժիմով հնարավոր կլինի նայել watchliveonline.co.uk, timesoccer.com, tv-lin.com, allsport-live.ru կամ gooool.ru. կայքերում :
Քաղաքի գրեթե բոլոր ակումբներն ու բարերը ևս կապահովեն խաղի հեռարձակումը: Քաղաքը կապրի ֆուտբոլով ու կերկրպագի Հայաստանի ազգային հավաքականին:
Նման աժիոտաժ էր նաև Հայաստան-Մակեդոնիա խաղի ժամանակ, երբ հայ ֆուտբոլիստները 4:1 հաշվով ջախջախեցին Մակեդոնիայի թիմին:

11 Октябрь 2011 - 07:22 AMT
11 октября за последним матчем отборочного этапа чемпионата Европы 2012 года Ирландия-Армения все желающие могут следить на большом экране в центре Еревана, на площади Франции.
На своей странице в facebook мэр Еревана Карен Карапетян призвал всех вместе болеть и переживать за сборную Армении. Матч начнется в 22:45 по ереванскому времени.
Матч будет транслироваться также по Общественному телеканалу Армении. А в интернете в режиме online матч можно посмотреть на сайтах watchliveonline.co.uk, timesoccer.com, tv-lin.com, allsport-live.ru или gooool.ru. Почти все клубы и бары города тоже обеспечат трансляцию матча. Город будет жить футболом и болеть за национальную сборную Армении.
Такой ажиотаж был и во время матча Армения-Македония, в котором армянские футболисты со счетом 4:1 разгромили Македонию.