25 Հոկտեմբեր 2011 - 13:53 AMT
Վաճառքում են Եվրոպայի առաջնության ընտրական մրցաշարի` Հայաստանի և Չեխիայի երիտասարդական հավաքականների հանդիպման տոմսերը:
Արևմտյան տրիբունայում տոմսերի արժեքը կազմում է 4000 դրամ, արևելյան տրիբունայում` 3000 դրամ, իսկ հարավային և հյուսիսային տրիբունաներում` 2000 դրամ:
Տոմսերը կարելի է ձեռք բերել «Հանրապետական» մարզադաշտի հարևանությամբ գտնվող տոմսարկղերում և Խանջյան 27, Մաշտոցի 20 և Րաֆֆու 31 հասցեներում գտնվող «Հյումմել» խանութներում, PanARMENIAN.Net-ին հաղորդել են Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիայի մամլո ծառայությունից:
Հայաստան-Չեխիա հանդիպումը կկայանա Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում նոյեմբերի 11-ին` երևանյան ժամանակով 17:00-ին:

25 Октябрь 2011 - 13:53 AMT
26 октября поступят в продажу билеты на матч отборочного этапа чемпионата Европы между молодежными сборными Армении и Чехии.
Стоимость билетов западной трибуны составляет 4000 драмов, восточной трибуны – 3000 драмов, а северных и южных трибун – 2000 драмов.
Билеты можно приобрести в кассе республиканского стадиона и в магазинах “Hummel” на улицах Ханджян 27, Маштоц 20 и Раффи 31, сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе Федерации футбола Армении.
Матч Армения-Чехия состоится 11 ноября на республиканском стадионе имени Вазгена Саркисяна в 17:00 по ереванскому времени.