Հոլիվուդում կտրված ձեռք հայտնաբերելուց մի քանի ժամ անց , որը ենթադրաբար պատկանում է հայի, Լոս Անջելեսի ոստիկանությունը Hollywood-ի մոտ գտել է նաև երկրորդ ձեռքը, որը թաղված է եղել մոտակայքում: Ինչպես գրում է Los Angeles Times-ը, ոստիկանության դետեկտիվները զննում են Հոլիվուդյան բլուրները Canyon Drive թաղամասում` ակնկալելով գտնել զոհի մարմնի մյուս մասերը ևս, ինչպես նաև փորձում են պարզել պատահարի հանգամանքները:
Ինչպես գրում է պարբերականը, հետաքննությանը մասնակցում են մոտ 30 հետախույզներ: Նրանք նաև հարցաքննում են Canyon Drive թաղամասի բնակիչներին` որևէ լրացուցիչ տեղեկություն ստանալու ակնկալիքով: «Հուսով ենք, որ կկարողանանք գտնել զոհվածի մարմնի մյուս մասերը ևս»,-ասել է Լոս Անջելեսի ոստիկանության ներկայացուցիչ Էնդրյու Սմիթը:
Լոս Անջելեսի ոստիկանությունը սկսել է Հոլիվուդի այգում հայտնաբերված տղամարդու գլխի վերաբերյալ գործը: Նախնական տվյալներով, տղամարդը, ով ենթադրաբար ազգությամբ հայ է, մոտ 40 տարեկան էր: Ոստիկանությունը մտադիր է պարզել զոհվածի ինքնությունը ատամների և մատնահետքերի փորձաքննության միջոցով, գրում է Los Angeles Times-ը:
Պոլիէթիլենային տոպրակով թաղված գլուխը գտնվել է երկու կանանց կողմից, որոնք զբոսանքի էին տարել իրենց շներին: Ոստիկանության տվյալներով, գլխի վիճակից դատելով, մարդը վերջերս է մահացել:

Через несколько часов после того, как в Голливуде была найдена оторванная рука, предположительно принадлежащая армянину по национальности, полиция Лос-Анджелеса под надписью Hollywood нашла вторую руку, закопанную неподалеку. Как пишет Los Angeles Times, детективы полиции обыскивают Голливудские холмы в районе Canyon Drive в поисках остальных частей тела жертвы и пытаются выяснить обстоятельства случившегося.
Как пишет газета, в расследование вовлечено около 30 детективов. Детективы также допрашивают жителей данного района Canyon Drive для получения какой-либо дополнительной информации. "Мы надеемся, что сможем найти остальные части тела погибшего", – сказал представитель полиции Лос-Анджелеса Эндрю Смит.
Полиция Лос-Анджелеса начала расследование по делу о найденной в парке в Голливуде голове мужчины. По предварительным данным, мужчина, предположительно, является армянином по национальности в возрасте 40 лет. Полиция намерена установить личность человека посредством анализа зубов и отпечатков пальцев, пишет Los Angeles Times.
Закопанная в полиэтиленовом пакете голова была найдена двумя женщинами, выведшими своих собак на прогулку, которые и откопали ее.